Czy warto zdecydować się na zakup klawiatury bezprzewodowej?

1
1113
Fot.Pixabay

Używanie klawiatury bezprzewodowej ma wbrew pozorom całkiem sporo zalet, których nie zauważamy na co dzień. Klawiatury te niosą nieocenioną pomoc, gdy chcemy korzystać z urządzeń mobilnych. Jednak to nie koniec ich zastosowania. Pomogą wam w pracy, gdy macie zajęte zbyt dużo portów w komputerze lub zwyczajnie się zepsuły. Ostatecznie kto z nas nie skorzysta na braku frustrujących kabli, które plączą się nam pod nogami, gdy tylko zasiądziemy przed urządzeniem. Mimo wszystko sam fakt braku kabla nie jest wystarczającą informacją w trakcie wyboru klawiatury. Jeżeli potrzebujesz bezprzewodowej klawiatury i nie wiesz, w jaki sposób znaleźć właściwy model, zapoznaj się z poniższym wpisem.

Wysokiej jakości produkt od Logitech

Logitech udowadnia swoim wszystkim fanom, że klawiatura bezprzewodowa wcale nie musi odstawać jakością od klasycznych produktów. Ich model klawiatury G915 to klawiatura mechaniczna o świetnej konstrukcji. Nie tylko doskonale układa się w dłoniach, ale także została wyposażona w podświetlenie RGB, które dodaje jej uroku. Niski profil klawiszy sprawia, że będziecie mogli z niej korzystać przez dłuższy czas bez uczucia zmęczenia. Dzięki wyprofilowanej powierzchni dłonie będą odpoczywały w trakcie dnia pracy lub w momencie emocjonującej, wielogodzinnej rozgrywki online. Wielu konsumentów uważa, że klawiatury bezprzewodowe są niewytrzymałe. Produkt od Logitech został wyposażony w aluminiowe wzmocnienia, które przeczą tej teorii. Model tej klawiatury nie bez powodu nosi nazwę G915 Lightspeed. Trzygodzinne ładowanie wystarczy, aby zapewnić sobie ponad dobę rozgrywki. Jeżeli jesteś graczem i obawiasz się o to, że bezprzewodowa klawiatura rozładuje ci się podczas misji, ten model sprawi, że zmartwienia odejdą w niepamięć.

Fot.Pixabay

Budżetowe rozwiązanie wśród bezprzewodowych modeli

Jakość jest niewątpliwie jednym z najważniejszych aspektów, jeżeli chodzi o nasz sprzęt komputerowy. Nie musisz jednak należeć do grupy osób, które pragną najlepszych urządzeń, aby czerpać z nich radość. Jeżeli szukasz taniej klawiatury, musisz wiedzieć, że bezprzewodowe modele również mają swojego odpowiednika. Jest nim klawiatura Omoton, która łączy się z urządzeniami poprzez bluetooth. Klawiatura ta prezentuje naprawdę przyzwoitą jakość w porównaniu z jej minimalistyczną ceną. Została wykonana z tworzywa sztucznego. Brak aluminiowej ramy może sprawić, że jej odporność na uszkodzenia fizyczne będzie nieco mniejsza od droższych modeli, jednak coś za coś. Omoton ma jednak istotne zalety, których nie każdy spodziewałby się w urządzeniu tak tanim. Klawiatura ta jest przede wszystkim niezwykle cienka i lekka. Z uwagi na to, że nie posiada kabla, możemy spakować ją do małego plecaka lub torebki. Wbrew pozorom jest również całkiem wydajna. Dwie baterie AAA wystarczą wam, aby zasilić ten model na cały miesiąc.

Klawiatura z niezwykle wytrzymałą baterią

Ogromny producent, jakim jest Microsoft od czasu do czasu, potrafi zaskoczyć nas interesującym produktem. Tym razem stworzyli godną uwagi klawiaturę bezprzewodową. Ich model cechuje się przede wszystkim niezwykłą wydajnością energetyczną. Microsoft wykorzystał najnowszą technologię i stworzył klawiaturę, która jest w stanie działać nawet do 12 miesięcy na dwóch bateriach AAA. To imponujący wynik. Ich klawiatura Microsoft Surface jest lekka i poręczna. Niestety nie nadrabia swoją trwałością. Chociaż producent zapewnia nas o tym, że klawiatura spokojnie wytrzyma kilka lat, nie jest to dużo w tej cenie. Klawiatury mechaniczne, które znajdziemy w podobnych wariantach cenowych, będą cechowały się kilkukrotnie dłuższą żywotnością klawiszy. Istnieją jednak inne płaszczyzny, na których produkt od Microsoftu nadrabia swoją funkcjonalnością. Warto wspomnieć o niebywałym zasięgu, który wynosi ponad 15 metrów. Klawiatura została zaprojektowana w taki sposób, aby urządzenie było kompatybilne z niemal każdym systemem. Skorzystamy z niej na Windowsie, MacOs, iOS i na Androidzie.

Fot.Pixabay

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here