Jak wybrać bezprzewodową myszkę?

1
1128
Fot.Pixabay

Myszki bezprzewodowe potrafią przenieść użytkowanie sprzętów takich jak laptopy, komputery stacjonarne, a nawet niektóre konsole na całkowicie inny poziom. Chociaż nie każdy potrzebuje myszki bez kabla, bardzo często okazują się one pozytywną zmianą. Kabel od myszki niezwykle często bywa obiektem wielu uszkodzeń. Prawdopodobnie sami niejednokrotnie doświadczyliście takiego problemu. Jeżeli tak, być może warto zastanowić się nad wymianą obecnego sprzętu. Martwią cię ograniczenia związane z rynkiem myszek bezprzewodowych? Niepotrzebnie! Producenci zadbali o to, aby mogły one dogonić odpowiedniki na kablu pod względem technologii. Znajdziesz myszki zarówno do gier, jak i do pracy biurowej.

Bezprzewodowa myszka od Logitech

Logitech od wielu lat zaopatruje graczy w wyśmienity sprzęt do gier. Ich produkty spotkacie na różnorodnych turniejach e-sportowych, ale także w wielu domach. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że Logitech pomimo tak ogromnego wyboru wcale nie zwalnia tempa w przypadku produkcji. Jeden z ich najnowszych produktów to niezwykle dopracowana mysz bezprzewodowa. Niewątpliwie możemy poczuć wysoką klasę, korzystając z tego urządzenia z uwagi na wygodę i jego rozmaite funkcje. Myszka ta oferuje ogromną liczbę poziomów DPI zaczynających się na 200 jednostkach a kończących na 4000. Dzięki tak szerokiemu zakresowi zarówno gracze, osoby surfujące po internecie, jak i pracownicy biurowi znajdą swoje ulubione style korzystania z tego sprzętu. Mysz bezprzewodowa od Logitech została również wyposażona w różnorodne podpórki na palce. Dzięki temu odczujecie ulgę w trakcie wielogodzinnego siedzenia przed komputerem. Podpórki nie tylko odciążą rękę i uchwyt, ale także sprawią, że nie wasze palce nie będą się pocić w trakcie upału.

Fot.Pixabay

Minimalistyczna myszka od znanego giganta cyfrowego

Chociaż mysz od firmy Microsoft początkowo została skierowana do okrojonej grupy użytkowników, okazało się, że sprawdza się w każdym systemie. Myszka jest minimalistyczna i do tego w wersji bezprzewodowej. Jej budowa miała za zadanie rozwinąć funkcję dostępne na touchpadzie. Okazało się jednak, że myszka Microsoft Surface działa wyśmienicie na niemal każdej testowanej płaszczyźnie. Dzięki temu możemy dziś zauważyć, że coraz więcej osób zdaje się korzystać ze sprzętu od Microsoftu. Myszka ta ma elegancki wygląd, charakteryzuje się opływowym kształtem. Jeżeli szukasz czegoś z uwagi na pragmatyczne rozwiązania, twojej uwadze nie powinno również umknąć to, że jest zasilana na klasyczne baterie AAA. Pomimo tego, że myszkę przygotował Microsoft, możemy cieszyć się nią nie tylko na Windowsie, ale także na systemie Android i MacOS. Jakby tego było mało. Myszka korzysta z energooszczędnego połączenia bluetooth, co czyni ją jeszcze bardziej wszechstronną.

Myszki do gier też mogą być bezprzewodowe

Logitech ma coraz więcej sprzętu, który prezentuje konkurencyjne sprzęty w zakresie urządzeń przeznaczonych do gier. Ostatnio zaprezentowany przez Logitech bezprzewodowy gigant w postaci modelu G Pro Hero to jedna z ulubionych myszek graczy. Dzieje się tak nie bez powodu. Wypróbuj ją w swoim własnym zestawieniu, aby przekonać się na własnej skórze. Z całą pewnością zakochacie się w optycznym czujniku, który został wyposażony w okrągłe 16000 DPI. Opóźnienie tej myszy to zaledwie 1ms. Ogromne przyspieszenie, którym będziecie dysponowali w przypadku tego modelu, zapewni wam niezwykłą przewagę w wielu grach. Mimo wszystkich niesamowitych parametrów myszka jest zadziwiająco lekka. Doskonale leży w dłoni i zachwyca ergonomicznym kształtem. Im dłużej będziecie z niej korzystali, tym wygodniejsza będzie się wydawała. To jednak nie koniec pragmatycznych rozwiązań. Producent Logitech zadbał o to, aby kształt tej myszki do komputera nie zbierał brudu. W modelu G Pro nie doświadczycie zakamarków, które będą wypełnione kurzem.

Fot.Pixabay

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here