Jakie słuchawki sprawdzą się w grach online?

0
790
Fot.Pixabay

Niektóre z zestawów słuchawkowych producenci wyprodukowali przede wszystkim z myślą o grach. Oczywiście urządzenie to nie musi być przez nas redukowane dosłownie do samej obsługi gier. W połączeniu słuchawek z przyzwoitym mikrofonem możemy śmiało skorzystać z headsetu w trakcie e-lekcji. Wykorzystamy go także podczas przypadkowej rozmowy ze znajomymi przez internet. Mimo wszystko różne zestawy słuchawkowe mogą mieć różne zastosowania w zależności od swojej budowy. Dlatego tez zwrócimy uwagę na to, które z nich są najlepiej przystosowane do gier online.

Zestawy słuchawkowy dostosowany do potrzeb prawdziwych graczy

Logitech G Pro X to model, który podkreślimy już na samym wstępie z uwagi na jego profesjonalne zastosowanie. Słowa profesjonalnie użyjemy tutaj nieprzypadkowo. Jak zapewne wielu z was wie, firma Logitech wspiera sceny e-sportu. Produkują oni mnóstwo sprzętu, z którego korzystamy w faktycznych turniejach grach online. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby ich sprzęt umilił rozgrywkę także nam. Za tę przyjemność będziemy musieli zapłacić kilkaset złotych. Mimo wszystko otrzymamy w tej cenie sprzęt, co do którego możemy być całkowicie pewni. Spełni on swoje zadanie na każdej płaszczyźnie. Słuchawki te wyróżniają się na tle konkurencji nie tylko wyglądem. Producent zadbał o to, aby zestaw miał zarówno dobry mikrofon, jak i słuchawki wysokiej jakości. Logitech wyprodukował je z myślą o tym, aby gracze korzystali z nich w trakcie turnieju. Dlatego też mikrofon musi doskonale spełniać swoje zadanie podczas komunikowania się z drużyną. Logitech jak zwykle okazał się niezawodnym dostawcą sprzętu gracza.

Fot.Pixabay

Wysokiej jakości słuchawki w średniej cenie

Z modelem SteelSeries Arctis1 szybko zauważycie, że zakup bezprzewodowych słuchawek z dobrą jakością dźwiękową, nie musi zrujnować waszego budżetu. Średnia cena sprzętu komputerowego za wysokiej klasy ekwipunek to naszym zdaniem całkiem dobre rozwiązanie. W przedziale cenowym 400 złotych SteelSeries zaskakuje nas kompatybilnością swoich bezprzewodowych słuchawek. Podłączymy je do najnowszego systemu Windows 10, do konsoli Play Station, do smartfona, a nawet do starego komputera stacjonarnego, który nie paruje nowoczesnych urządzeń. Niestety kompatybilność ta ma swoje granice. Słuchawek nie możemy połączyć z urządzeniami, które zostały wyposażone w iOS. W SteelSeries zadbali o fantastyczny wygląd słuchawek i potężne przetworniki dźwięku. Po założeniu zestawu na głowę, jakość muzyki lub efektów w grach dosłownie pochłonie was w wirtualną rzeczywistość. Jeśli szukasz dobrych słuchawek z wysoką kompatybilnością, dzięki czemu sparujesz je z wieloma urządzeniami, postaw na model Arctis 1.

Niepowtarzalny styl słuchawek

HyperX Cloud Alpha pozwoli wam wejść w świat gier komputerowych za relatywnie niewysoką cenę. Trudno przeskoczyć jakość tego zestawu słuchawkowego w cenie poniżej 400 złotych. Jest to jeden z zestawów, który pomimo funkcjonalności zadba również o wygląd naszego sprzętu. Producent tego modelu dodał projektowi niezwykle eleganckiego wyglądu. Wygodną skórę wokół nauszników pokrył interesujący wzorem, który jest mieszanką czerwieni i czerni. Konstrukcja oparta o sztuczną skórę została pokryta po bokach wytrzymałym metalem. Dzięki solidnej budowie słuchawek nie musicie przejmować się tym, że przypadkowo je uszkodzicie. Na tym jednak nie koniec. HyperX Cloud Alpha dostarczą nam fantastycznych wrażeń związanych z odbiorem dźwięku. Firma Wyprodukowała słuchawki, które oferują solidny bas i kompatybilność z niemal każdym system. Możecie połączyć się nie tylko z Windowsem, dlatego też nie musicie przejmować się tym, że zakup będzie niekompatybilny z waszym urządzeniem.

Jedne z droższych słuchawek

Model Arctis Pro przenosi funkcje zestawów słuchawkowych na zupełnie nowy poziom. Producent tych słuchawek obrał sobie za cel stworzenie produkty klasy premium. Przyjdzie nam za niego zapłacić niemal tysiąc złotych. Ustalmy zatem, czy urządzenie to jest warte swojej ceny. Okazuje się, że Arctis Pro wypada naprawdę dobrze nawet na tle słuchawek o podobnym koszcie. Jego dźwięk pomimo tego, że jest głośny, nadal pozostaje bardzo wyraźny. Takie ustawienie pozwala nam cieszyć się otoczeniem gry wideo do granic możliwości.

Fot.Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here