Klawiatury warte swojej ceny

1
1329
Fot.Pixabay

Jeżeli klawiatura do gier ma dla ciebie ogromne znaczenie w przypadku rozgrywki, zapoznaj się z naszym poniższym poradnikiem. Dobry sprzęt w rzeczywistości sprawdza się nie tylko wtedy, gdy mierzysz się z wrogami w swojej ulubionej grze online. Wysokiej jakości klawiatura pomoże ci także w trakcie codziennych aktywności. Zgodnie z tym, co uważają ludzie, odpowiednio dopasowany model klawiatury, potrafi zwiększyć naszą produktywność. Oczywiście musimy liczyć się z tym, że wydamy nieco więcej na dobry sprzęt do gier. Jednak producent wyposażył go w dodatkowe funkcje, o których możemy zapomnieć w przypadku peryferyjnego sprzętu. Trudno jednak dokładnie opisać nam jak ogromną różnicę potrafi wywrzeć dobra klawiatura. Będziecie musieli przekonać się na własnej skórze.

Co charakteryzuje świetną klawiaturę do gier?

Musimy na początku zaznaczyć, że klawiatury do gier powinny być przede wszystkim dopasowane do indywidualnych wymagań każdego użytkownika. Jedna mimo wszystko istnieje kilka ogólnych aspektów, które determinują działanie tego urządzenia. Na jakiego zalecenie możemy zatem zwrócić naszą uwagę? Wszystkie dobrej klawiatury do gier mają kilka wspólnych cech. Oczywiście nie oznacza to, że brak którejkolwiek z nich oznacza, że klawiatura będzie słabej jakości. Przyjrzyjmy się zatem kilku klawiaturom godnym uwagi.

Corsair K70

Jeśli chcemy zwrócić naszą uwagę na najlepsze klawiatury, trudno nie brać pod uwagę firmy Corsair. Producent ten potrafi sprostać oczekiwaniom graczy, co skutecznie udowadnia od wielu lat. Jego model klawiatury K70 nie ma zbyt wielu widocznych wad. Klawiatura K70 jest wygodnym i łatwym do przeniesienia urządzeniem. Jej kształt pozwoli waszym dłoniom odpocząć w trakcie pracy. W ten sposób firma zadbała o to, aby zwiększyć wasze wrażenia podczas pisania na ich klawiaturze. Klawiatura jest nie tylko wspaniale zaprojektowana pod względem układu klawiszy i ich wygody. Producent nie zapomniał o kilku dodatkach estetycznych. Model został wyposażony w oświetlenie RGB, które dodaje uroku urządzeniu. Oczywiście nie zapominajmy, po co zwracamy uwagę na ten model. Działa on prawdziwe cuda w grach. Responsywność klawiszy oferuje dynamiczne działanie. Co więcej, możemy skonfigurować dodatkowe przyciski i przypisać im gotowe polecenia. Niestety musimy też pamiętać o tym, że niewielu graczy będzie chciało wydać tak dużą ilość pieniędzy.

Fot.Pixabay

Razer Cynosa V2

Chociaż Razer Cynosa to jeden z tańszych modeli wśród klawiatur do gier, sprawdź się równie dobrze, co nieco droższe wydania. Przede wszystkim polecamy ten model wszystkim nowicjuszom w świecie gier. Osobom, które nie mają jeszcze ustalonych swoich konkretnych preferencji dotyczących grania. Razer Cynosa V2 pozwoli im zapoznać się z tym światem, w taki sposób, aby mogli czerpać pełną radość z rozgrywki. Chociaż niektórzy narzekają na to, że klawiatury membranowe, takie jak model Cynosa nie mają wygodnych przycisków, jest to kwestią sporną. Uważamy, że nie tylko klawiatura mechaniczna doskonale nadaje się do obsługi gier wideo. Razer Cynosa jest na to doskonałym dowodem. Cynosa oferuje nawet kilka estetycznych dodatków. Producent wzbogacił swój produkt o pełne oświetlenie RGB. Możemy w modelu Cynosa zaprogramować także tryb gry, który zapobiega wyłączeniu sesji w przypadku bycia AFK. Jeżeli nie chcecie wydać kilkuset złotych na jedną z pierwszych klawiatur gamingowych, Razer pomoże wam, dostarczając tę alternatywę.

Jeden z najlepszych modeli bezprzewodowych

Wielu do tej pory uważa, że Logitech to prawdziwa przyszłość wszelkich klawiatur oraz myszek do gier. Ta opinia nabiera jeszcze większego znaczenia, gdy spojrzymy na możliwości bezprzewodowej klawiatury Logitech G915. Firma udowodniła graczom, że można stworzyć fantastyczną klawiaturę do gier zasilaną na baterię bez ubytków na funkcjonalności i estetyce. Jest to niezwykle cienki model, który połączymy przez usb i bluetooth. W przypadku tego modelu musimy być przygotowani na wydanie całkiem sporej kwoty. W tym przypadku doskonale wiemy, za co płacimy. Model oferuje nam niesamowitą dynamikę, wygodę i piękny kształt urządzenia.

Fot.Pixabay

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here