Myszki godne zakupu

0
998
Fot.Pixabay

Różnica w posiadaniu dobrej i kiepskiej myszy do gier może być różnicą przeważającą między zwycięstwem i porażką w rozgrywce. Niemal każdy z nas, kto miał do czynienia z dobrej jakości urządzeniami, szybko rozpozna drogą myszkę. Producenci dokładają dziś wszelkich starań co do tego, aby ich produkty spełniały standardy najwyższych wymogów. Bez względu na to, czy jesteś jednym z graczy poszukujących wrażeń w grach jednoosobowych, czy też mierzysz się z innymi, wybierz wygodne rozwiązanie. Zwykła myszka biurowa nie pozwoli ci dostatecznie dobrze cieszyć się ulubionymi tytułami gier. Jeśli spędzasz tygodniowo więcej niż kilka godzin na rozgrywce, szybko zauważysz, że peryferyjne urządzenia nie dadzą rady. Chociaż myszka do gier nagle nie zwiększy twoich umiejętności, powiększy twoje pole do popisu.

Jeden z najlepszych wyborów na rynku

Logitech to czołowy zawodnik, jeśli chodzi o produkcję sprzętu dla graczy. W ich ofercie wyposażymy się w niemal wszystkie niezbędniki potrzebne do obsługi ulubionej gry. Kupimy od nich myszkę, klawiaturę, głośniki, zestaw słuchawkowy i mikrofony. Co więcej, nie tylko skupiają się na tym, aby rozpieszczać nas ogromnym wyborem. Stawiają przede wszystkim na jakość. Podobnie wygląda to w przypadku myszy Logitech G502 Hero. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych myszek do gier. Myszka od firmy Logitech została wyposażona w podświetlenie RGB, dodatkowe przyciski po bokach i wzmocniony czujnik DPI. Jak zawsze musimy jednak zwrócić uwagę na cenę. Nie jest to mysz, którą polecimy amatorom dopiero zapoznającym się ze sprzętem przeznaczonym do gier. Jeżeli naprawdę chcesz zainwestować w taką myszkę, musisz wiedzieć, czego chcesz. Na jej największą korzyść zaraz po wielu poziomach DPI przemawia aż 11 dodatkowych przycisków, które możemy dowolnie programować. Myszka występuje w wersji bezprzewodowej, jak i przewodowej.

Fot.Pixabay

Fantastyczny wybór wśród sprzętów o niskiej cenie

SteelSeries Rival to model, który wielokrotnie pokazał nam, że potrafi zaskoczyć graczy swoją niewygórowaną ceną. Model myszki SteelSeries Rival 3 kosztuje nieco ponad sto złotych. Jest to niewiarygodna cena z uwagi na to, że tak znany producent wyprodukował solidny model w cenie nieznanych myszek biurowych. Tyle najczęściej musimy zapłacić za niezbyt znaną myszkę, która nie ma wielu opcji użytkowych. W przypadku SteelSeries możemy wyposażyć się w niebanalny sprzęt, który sprosta różnorodnym grom i zaoszczędzić nieco grosza. Jakby tego było mało, firma zadbała także o aspekty estetyczne produktu. Już na samym początku oględzin w oczy rzuca się dumne podświetlenie RGB myszki. Dodatkowe dobre wrażenie wywiera subtelny pasek LED na spodzie urządzenia. Niska waga myszki znajduje się tutaj nieprzypadkowo. Producent wskazuje na to, że ich produkt dzięki małej wadze dobrze układa się w dłoni i nie męczy w przypadku dłuższej sesji gry.

Myszka, która nadaje się dosłownie do wszystkiego

Poszukiwanie modelu ze względu na ilość dodatkowych przycisków? Pragniecie modelu bezprzewodowego, czy też przewodowego? Zwykła myszka do pracy, przeglądania sieci, czy też wyposażona w funkcje niezbędne do gier? Co, jeśli możemy zapomnieć o wszystkich podziałach i wyposażyć się w uniwersalny model? Tak, DeathAdder V2 to niewątpliwie model, który nadaje się do wszystkiego. Mysz niezwykle szybko zdobyła swoją popularność. Dlaczego uważamy, że jest dobra do wszystkiego? Składa się na to kilka istotnych danych technicznych. DeathAdder to niewątpliwie wysokiej jakości model. Znajdziemy ją w cenie, która nie przekracza 200 złotych. Jeśli chodzi o budżet, zaliczymy go raczej do wydatków średniego kalibru w przypadku myszki. W tej cenie producent zaproponował nam myszkę z konfiguracją przycisków pod podświetlenia RGB. Mysz jest wprost idealna, jeśli pragniemy nabyć proste w obsłudze urządzenie. Jej kształt sprawia, że wygodnie się ją trzyma. Z kolei dla osób o mniejszych dłoniach firma przewidziała wersję Mini, która sprosta ich oczekiwaniom.

Fot.Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here