Najlepsze klawiatury do gier

3
1144
Fot.Pixabay

Zapewne każdy gracz zna to uczucie ekscytacji, gdy w końcu po całym dniu pracy lub szkoły zasiądzie do komputera. Jeżeli tak jak większość nie możesz się doczekać na ten moment, nie zapomnij o wszystkich istotnych konfiguracjach. Jeżeli odpowiednio ustawiliście swoje nowoczesne monitory, myszkę do gier i fotel, nie zapomnijcie o klawiaturze. W końcu to klawiatura będzie miała najważniejszych wpływ na to, jak pójdzie wam w najbliższej rozgrywce. Co więcej, niektóre klawiatury zdają sobie radzić lepiej na tle innych modeli. Zwróćmy uwagę na to, co sprawia, że pewne modele zapewniają lepsze uczucie w grach. Dowiedz się, które z nich wybrać i ruszaj do swojej ulubionej gry.

Model od firmy Razer

Model klawiatury do gier Huntsman od firmy Razer to prawdziwa perełka wśród sprzętu do gier. Co więcej, wyposażycie się w nią w cenie nie wyższej niż 300 złotych. Od czasu do czasu można nawet znaleźć ciekawe okazje i kupić ją nieco taniej. To prawdopodobnie jedna z najlepszych, jeżeli bierzemy pod uwagę klawiatury mechaniczne w tej cenie. Najwyższa responsywność przycisków na tej klawiaturze spełni oczekiwania nawet profesjonalnych graczy. Pamiętajcie, że dla nich liczy się każda sekunda. Jeżeli szukacie podobnej funkcjonalności, możemy śmiało uznać, że ten produkt jest właśnie dla was. Model klawiatury Huntsman zawiera także specjalną podpórkę, która pozwoli odpocząć waszym nadgarstkom. Ergonomiczna podkładka wbudowana w klawiaturę okazuje się niesamowitym dodatkiem, gdy spędzicie przed swoją ulubioną grą więcej niż kilka godzin. Ta klawiatura ma jeszcze jeden interesujący dodatek, który zwiększa jej atrakcyjność. Razer wyposażył model w przyciski, które można zaprogramować zgodnie z dowolnymi zadaniami.

Fot.Pixabay

Model od Logitech dla ludzi poszukujących dodatkowych wrażeń

Model klawiatury mechanicznej G pro od firmy Logitech jak zwykle nie zawodzi konsumentów. Za klawiaturę przyjdzie wam zapłacić nieco więcej w porównaniu do typowej klawiatury membranowej, jednak jest tego warta. Największym celem, który postawił sobie producent Logitech, było zmniejszenie do minimum czasu oczekiwania między wciśnięciem przycisku i reakcją urządzenia. Dzięki obraniu tego za cel nadrzędny stworzyli klawiaturę będącą jednym z najszybszych sprzętów na całym rynku. Jeżeli tytuły gier, w które aktualnie grasz, wymagają wciśnięcia wielu przycisków równocześnie w celu wyprowadzenia prawidłowego combosa, Logitech G pro nigdy nie zawiedzie. Specjalnie stworzony z myślą o klawiaturze do gier roll over w klawiszach pozwala na jednoczesne wciśnięcie ponad 20 przycisków. Wszystko zostało dodatkowo podkreślone przez podświetlenie RGB. Połączenie tych aspektów w jednej klawiaturze pozwala zmaksymalizować doświadczenia czerpane z gier online. Klawiatura ta sprawdzi się idealnie zarówno w twoim domu, jak i na scenie profesjonalnego gamingu.

Klawiatura małych rozmiarów, która potrafi naprawdę wiele

Chociaż klawiatura Corsair K63 jest modelem o małych rozmiarach, potrafi zaskoczyć graczy bez względu na ich staż i umiejętności. Jest to model klawiatury mechanicznej, który został wyprodukowany przez firmę Corsair głównie z myślą o wygodnym i kompaktowym transporcie. Można ją w prosty sposób zmieścić do plecaka lub torby podróżnej. Dzięki czerwonemu podświetleniu możesz wykorzystać tę klawiaturę gamingową podczas nocy z ulubioną grą. Czerwone diody zadbają o to, aby gracz nie musiał walczyć o trafienie w każdy klawisz. Z uwagi na pomniejszony rozmiar, model K63 nie ma dodatkowych klawiszy, które umożliwiają programowanie dodatkowych funkcji. Mimo to producenci umożliwili zablokowanie klawisza Windows, aby ten nie przerywał rozrywki podczas przypadkowego kliknięcia. Prawdopodobnie większość z nas może uznać ten model za przystępny cenowo. Ma on również kilka ciekawych zastosowań estetycznych. Chociaż podświetlenie zostało udostępnione w jednym kolorze, możemy dowolnie manipulować jego natężeniem.

Fot.Pixabay

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here