Najlepsze pomysły na prezent dla gracza

0
987
Fot.Pixabay

Nie masz pewności co do tego, w jaki sposób zadowolić prawdziwego gracza? Chociaż na rynku istnieje przeogromna liczba sprzętów, które możemy wyliczać godzinami, możemy nieco zredukować listę. Aby to zrobić, wystarczy, że zwrócimy uwagę na produkty, po które sięga najwięcej osób ze środowiska z wiązanego z grami. Zauważycie, że najwięcej hałasu zostało stworzone wśród konsol do gier i subskrypcji. O dziwo nie same sprzęty służące do gry są dziś popularne. Pomówimy także o zakupach, które ułatwią innym dostęp do gier oraz zadbają o komfort w trakcie rozgrywki.

Arcade na Apple

W przypadku prezentu dla gracza warto myśleć przede wszystkim nieszablonowo. Powinniście przyjrzeć się temu, co wasz znajomy lub członek rodziny ma w swoim arsenale. Nasza pierwsza propozycja dotyczy idealnego prezentu dla każdego użytkownika Ipada Iphone‚a. Jest to subskrypcja Apple Arcade, które kosztuje jedynie 5 dolarów miesięcznie. Zawiera dostęp do obszernej biblioteki gier. Co za tym idzie, nie musicie znać gustu danej osoby zainteresowanej grami. Wystarczy, że udostępnicie jej narzędzie, które pozwoli im na dokonanie wyboru. Apple Arcade to subskrypcja międzyplatformowa. Kiedy ją kupicie, umożliwi użytkownikowi łączyć się z grami ze sklepu Apple na kilku różnych urządzeniach. Będzie to Iphone, Mac będący świetnym odpowiednikiem laptopa w przypadku niewymagających gier oraz Ipad i telewizor od Apple. Kupując Apple Arcade, z całą pewnością podarujecie wspaniałą niespodziankę dla każdego niedzielnego gracza. Ten cyfrowy prezent pozwoli na zapoznanie się z najpopularniejszymi grami dostępnymi na systemie operacyjnym iOS.

Fot.Pixabay

Subskrypcja dla graczy posiadających Xboxa

Jeżeli chcesz podarować trafiony prezent graczowi, który jest konsolowcem, możesz postawić na Xbox Game Pass. Jeżeli nie znasz się na konsolach, ani nawet na grach, nic nie szkodzi. Game Pass Ultimate to kolejna multiplatformowa subskrypcja. Gracze mogą obsłużyć ją za pośrednictwem komputera stacjonarnego, konsoli, lub nawet laptopa, jeśli jest wyposażony w Windows 10. Każdy fan gier promowanych przez Microsoft ucieszy się z takiego prezentu. Usługa obejmuje aktualnie jedną z największych bibliotek do gier na rynku wśród tych obsługiwanych przez Windows 10. Xbox Game Pass obejmuje nawet tak popularne tytuły, jak Forza i Hitman. Najważniejszym aspektem tego prezentu, jest to, jak bardzo jest on użyteczny. Jeżeli dana osoba posiada Xboxa, prędzej czy później będzie musiała wyposażyć się w abonament, aby grać w gry online. W ten sposób możecie zaoszczędzić dodatkowych wydatków swojemu przyjacielowi. Udostępnicie mu także panel z comiesięczną darmową grą, która pozytywnie go zaskoczy.

Pakiet do gry Apex Legends

Jeśli zaznajomisz się z ulubionymi grami osoby, którą chcesz obdarować prezentem, wybór stanie się banalnie prosty. Dzięki tej wiedzy możesz dopasować prezent do konkretnego tytułu, aby mieć pewność z tego, że przyda się on graczom. Weźmy pod uwagę grę Apex Legends. Firma przygotowała specjalne pakiety podarunkowe, którymi możecie obdarować każdego gracza zainteresowane tym tytułem. Pakiet o wartości 20 dolarów został wyposażony w fantastyczne dodatki kosmetyczne, które umilą rozgrywkę fanom tytułu. W tej cenie nabywca znajdzie kilka dodatkowych skórek oraz 1000 monet Apex. Monety te są wewnętrzną walutą wykorzystywaną do transakcji bezpośrednio w grze. Dzięki nim każdy fan tego tytułu może dokupić kilka interesujących go skórek lub odblokować kontent premium.

Pakiet do Fortnite

Jeszcze chyba nie przytrafiło się, aby ktoś związany ze środowiskiem gamingowym nie słyszał o grze Fortnite. Jest to niezwykle popularny na całym świecie tytuł z kategorii battle royale. Najlepszą zaletą tej gry jest to, że dostęp do niej jest całkowicie darmowy. Zapytacie zatem, co takiego można kupić graczom Fortnite? Gotowy pakiet Fortnite Dark Fire to paczka, która zawiera w sobie dodatki kosmetyczne o równowartości 80 dolarów. Pakiet ten zawiera legendarne stroje, dzięki którym każdy gracz będzie wyróżniał się na polu bitwy. Oprócz skórek pakiet zawiera także interesujące okładki i trudne do zdobycia emotikony. Producent zadbał także o to, aby prezent miał ciekawą formę. Pakiet z kodami dostępu możecie kupić swoim kolegom w wersji pudełka, które idealnie zmieści się pod choinką.

Fot.Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here