Najlepsze zestawy słuchawkowe

0
927
Fot.Pixabay

Wbrew pozorom to nie tylko klawiatura i mysz są niezbędnikami, które potrafią ocalić twoją rozgrywkę podczas gry. To prawda, że tanie słuchawki lub głośniki wbudowane bezpośrednio w laptop, telewizor lub monitor mogą także poradzić sobie z odtwarzaniem dźwięku. Musisz mimo wszystko przyznać, że nie w każdym scenariuszu sprawdzą się równie dobrze. W wielu przypadkach zależy nam przede wszystkim na tym, aby połączyć wygodę z pożytecznym działaniem. To właśnie umożliwia nam dobry zestaw słuchawkowy. Tak zwany headset pozwoli w jednym niewielkim urządzeniu połączyć funkcjonalność głośników z możliwościami przenośnego mikrofonu. Zapomnij o dodatkowych okablowaniach i oddzielnym źródle zasilania dla twojego mikrofonu. Po prostu podłącz headset do komputera i graj.

Czym charakteryzuje się wygodny headset?

Musimy dokładnie rozumieć, czym charakteryzują się dobre zestawy słuchawkowe, aby wybrać sprzęt ułatwiający nam rozgrywkę komputerową. W tym przypadku zależy nam przede wszystkim na wygodzie. Podstawą każdego dobrego zestawu słuchawkowego jest elastyczny pałąk, na którym producent umieści mikrofon. Zwróć uwagę na to, aby headset miał również regulację szerokości. Dzięki temu dopasujesz zestaw do więcej niż jednej osoby. Dodatkowo będziesz mógł w każdej chwili poluźnić swoje słuchawki jednym ruchem, gdy zajdzie taka potrzeba. Zestawy słuchawkowe to niezwykle bogaty rynek, jeśli chodzi o urządzenia elektroniczne. Znajdziemy zarówno słuchawki w nieco tańszym wydaniu, jak i te oscylujące w wysokich kwotach. Niektóre zestawy słuchawkowe będą skierowane bezpośrednio do graczy, inne z kolei do użytku codziennego. Pamiętajmy o tym, że jest to sprzęt, który oprócz rozrywki, zapewnia nam obiekt użytku codziennego. Słuchanie muzyki, konwersacje ze znajomymi, czy też odtwarzanie audiobooków.

Fot.Pixabay

Jeden z najlepszych zestawów słuchawkowych na rynku

Model 7X od SteelSeries to zestaw słuchawkowy, który zapewni ci kompletny pakiet niezależnie od tego, jakie masz wymagania. Przede wszystkim producent zadbał o to, aby słuchawki w headsecie były jak najwyższej jakości. Przyjdzie nam zapłacić za nie więcej niż 500 złotych, dlatego może oczekiwać od tego modelu nieco więcej. Oprócz znakomitego dźwięku, mamy również do czynienia z wygodną, całkowicie bezprzewodową budową. Atrakcyjny wygląd tych słuchawek kolejny powód, dla którego warto je zakupić. Pamiętajmy również o ich największej zalecie, czyli kompatybilności. Otóż w przypadku modelu 7X płacimy nie tylko za funkcjonalność. W cenie otrzymujemy produkt, który możemy połączyć z laptopami, komputerami, konsolami do gier i smartfonami. Słuchawki działają na najnowszym systemie Windows 10, na Androidzie i na iOS. Jak widać, możemy cieszyć się nimi niezależnie od tego, co jest naszym domyślnym urządzeniem codziennego użytku. Słuchawki te są dostępne w kilku różnych wariantach kolorów.

Wybór słuchawek dla osób, które dbają o swój budżet

Poznajcie HyperX Cloud Stinger. Jest to niepowtarzalny headset, który zatroszczy się o wasz portfel. Jeżeli nie w smak wam wydawać więcej niż 200 złotych, możecie śmiało postawić na ten model. Producent, który odpowiada za słuchawki HyperX, udowadnia nam, że nie musimy płacić małej fortuny za komfort. Nawet w przypadku napiętego budżetu możesz cieszyć się dobrą jakością rozgrywki w grach wideo. Rama tych słuchawek jest niezwykle lekka, dzięki czemu układa się na głowie i nie przeszkadza w wykonywaniu ruchów. Jak na tak niską cenę, są niezwykle wygodnym modelem. Headset ten dba nie tylko o jakość dźwięku, który słyszymy. Producent nie zapomina także o tym, że chcemy nawiązać komunikację z innymi graczami. Headset ma wbudowany nie najgorszy mikrofon. Oczywiście nie możemy oczekiwać jakości behringera w tej cenie, jednak zapewni on przejrzystą jakość głosu bez zakłóceń.

Słuchawki od firmy Razer

Nie możemy zapomnieć o prawdziwym faworycie, jeżeli chodzi o produkcję wysokiej jakości sprzętu gamingowego. Słuchawki od Razera a dokładniej model Blackshark, to prawdopodobnie najlepsze, co mogli nam zafundować. Słuchawki te mają dostosowywane do użytkownika profile. Dzięki takiemu rozwiązaniu będą świetne zarówno podczas gier, jak i słuchania muzyki. Największą zaletą tych słuchawek jest przestrzenny dźwięk. Funkcja ta sprawia, że z tym modelem słuchawek na głowie możecie poczuć się, jak gdybyście byli otoczeni przez głośniki. Dostarczy to niesamowitych wrażeń podczas gier z bogatymi dialogami oraz zapewni wam przewagę w grach, gdzie liczy się precyzja.

Fot.Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here