Pełna kontrola systemu włosów dzięki klamerkom!

0
342
Pełna kontrola systemu włosów dzięki klamerkom

Ostatnie z rozwiązań dedykujemy szczególnie osobom, które pragną mieć całkowitą kontrolę nad przymocowanymi do ich włosów systemów włosów. Jeżeli nie wymagają Państwo wysoce naturalnego efektu, a same elementy pogrubiające i zwiększające objętość fryzury mają Państwo zamiar nosić wyłącznie okazjonalnie, w Państwa gusta z całą pewnością wpiszą się niedrogie oraz niewpływające negatywnie na stan włosów klamerki typu on/of, które można nałożyć lub zdjąć w dowolnym momencie.

Technika clip on/of to rozwiązanie dla osób o ograniczonym budżecie, które po pierwszej wizycie w zakładzie fryzjerskim lub perukarskim chcą następnie same decydować kiedy należałoby poprawić wygląd włosów dodatkowymi pasemkami, a kiedy jest to niepotrzebne. Mocowane do klamerek systemu włosów można regulować, usuwać, a także wpinać w czuprynę w dowolnym momencie, bez pomocy specjalisty. Oznacza to, że wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, konserwacyjne i stylizacyjne wykonywać mogą Państwo w zaciszu własnego domu!

Pomimo faktu, że żywotność takich pasemek jest dość ograniczona, a dodatkowo tasiemki łączące włókna z klamrami dość łatwo jest zauważyć, szczególnie przy silnym oświetleniu, to rozwiązanie to chętnie wybierane jest przez konsumentów, którzy chcą poprawić swój wygląd niemalże w mgnieniu oka przed udaniem się na przyjęcie ze znajomymi lub na ważne spotkanie biznesowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami – po wysłuchania Państwa oczekiwań oraz zebraniu kluczowych danych będą oni w stanie polecić Państwu produkt (oraz metodę jego aplikacji), który sprawi, że będą Państwo wyglądali doskonale jednocześnie nie drenując domowego budżetu na przedłużenie lub wizualne pogrubienie fryzury!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here